Sığacık

Herkese selam bu haftasonu Sığacık'daydık. Sığacık'ı bilenler kale içindeki muhteşem taş evleri de bilir. Bizim bu sokakda, çok yakın bir akrabamızın taş evi var. Aslında bu güzel evin, detaylı birşekilde fotoğraflarını çekmek istiyordum fakat, Sığacık'ın yolları kazıldığı için malesef her yer toz ve toprak içindeydi, bu mümkün olmadı. Birdaha ki sefere (tüm yollar düzeldikten sonra) detaylı birşekilde sizlere bu şahane evi gösterebilmeyi umut ediyorum; çünkü bu ev Sığacık'ın neredeyse en güzel taş evi. Daha önce güzelliği ile dergilere çıktı. Sığacıkda film ya da dizi çeken pekçok yönetmen bu evi güzelliğinden ötürü, kullanmak istedi. İçi, tamamiyle antika eşyalarla döşenmiş ve otantik bir hava yaratılmış. Başka bir postta, yine aynı fonda görüşmek dileğiyle şimdilik hoşçakalın ;) Not: Beni instagramdan @pisimel ismiyle de takip edebilirsiniz.

We were at Sığacık last weekend. the most beautiful stone house belongs to our relative... I couldnt take detailed photos because of the roads were digged... Another time I will ;) Note: You can follow me at instagram as : @pisimel


Ceket / Jaket : Mango ( Old Season)
Gömlek / Shirt : ADL
Tayt / Leggings : Colins
Ayakkabı / Shoes : Tergan


13 comments :

 1. Lovely post and I love those leggings!

  Lauren,
  http://www.atouchofsoutherngrace.com/

  ReplyDelete
 2. Really cute outfit !
  Sara,
  http://thecrimeofashion.blogspot.fr

  ReplyDelete
 3. Sanırım taş evleri sevmeyen yoktur :)

  ReplyDelete
 4. Love that jacket!! Such great snaps!

  ox from NYC!
  erica

  LPFashionPhilosophy

  ReplyDelete
 5. ne şirin ne tatlı bi yer bayıldım :) sen de çok şıksın :)

  http://samiraslifeandstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Güzel yorumlar için teşekkürler thanks to everybody :))

  ReplyDelete
 7. Tayt giymek her yiğidin harcı değildir, sizi aşırı kalitesiz gösterebilir. Kombinleriniz oldukça başarısız, foto çekimleriniz amatörce. Çok daha kaliteli bloggerları gördüm, onlardan feyiz olmanızı tavsiye ederim.

  ReplyDelete
 8. Ben kendime yakıştırdığım sürece istediğim herşeyi giyebilirim, buna tayt da dahil... Kombinlerim ve fotoğraflarım bu kadar başarısız ise benim bloğumunda işiniz ne? O beğendiğiniz bloglara gitmenizi tavsiye ederim :)

  ReplyDelete
 9. Feyiz olmak ne demek? arkadaş önce Türkçe öğrensin sonra yazsın.
  Fotolar da güzel, siz de, teşekkürler.

  ReplyDelete