İstanbul Fashion Week 2014/2015 Fall&Winter

Bir "İstanbul Moda Haftası" daha sona erdi. Bu sene kızımın çok küçük olmasından ötürü katılamasam da, seneye katılabilmeyi umut ettiğim moda haftasından, en favori isimlerim :) İlk olarak en üstte Gazme Saraçoğlu, kırmızı ve beyazlara ağırlık verdiği koleksiyon favorilerimden biri. Bence tümüyle gözkamaştırıcı. Altta erkek kıyafeti kolleksiyonlarında en hoşuma giden isim, Emre Erdemoğlu. Tasarımcı, modern ve sportif çizgileri birleştirirken, petrol yeşili, lacivert ve kahverengilere sıkça yer vermiş.

Another istanbul Fashion Week has ended, I prepares a post of my favorites.
Bir sonraki favori ismim Gülçin Çengel. Koleksiyon güçlü, cool ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlara hitap ediyor.


Jale Hürdoğan günümüzün modern kadınında, bohem ve elegan bir hava yaratmak istemiş. Sim dokumalı kumaşlar oldukça ön planda.

Bayıldığım tasarımcılardan sonuncusu ise İpek Arnas. O aynı zamanda kedisever biri :) bir kedici diğerini hemen tanır. Koleksiyonu tek kelimeyle şahane :) Vintage tasarımlara olan ilgisi nasıl da belli oluyor.5 comments :

 1. These collections are simply amazing!

  Lauren,
  http://www.atouchofsoutherngrace.com/

  ReplyDelete
 2. All the clothes are gorgeous ! I love the blue dresses !
  Sara,
  http://thecrimeofashion.blogspot.fr

  ReplyDelete
 3. Love this collection! The white sweater is amazing! Just found your blog and really love it! Would you like to follow each other on GFC, facebook and bloglovin to stay in touch? Let me know, thanks!

  xx,
  www.mellowyellowblog.com

  ReplyDelete
 4. I love it! great style!

  www.myladyboudoir.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 5. Great looks! Thanks for this post. I like your blog. Maybe you can visit my blog and follow me on gfc and bloglovin.
  x

  ReplyDelete